
St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacél cső
Az St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacél cső precíziós termék, nem árucikk: ugyanaz az E355 / 1.0580 acél 355 MPa vagy 450 MPa hozamra igazolható, pusztán a szállítási feltételek megválasztásával, és húzott furata inkább megmunkálási referencia, mint kész tömítőfelület. Határozza meg egyértelműen a feltételt, a tűrésosztályt és a furatigényt, és a cső készen érkezik a következő műveletre.
A Gnee Steel (Tianjin) Co., Ltd. az St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacélcső egyik legmegbízhatóbb gyártója és beszállítója Kínában, emellett támogatja a testreszabott szolgáltatást alacsony áron. Üdvözöljük a nagykereskedelmi akciós St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacél cső eladáson itt gyárunkból. Lépjen kapcsolatba velünk ingyenes mintaért.
St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacél csőaz örökölt DIN 2391 precíziós cső, amelyet az EN 10305-1:2016 szabvány szerint minőségi minőségben szállítanakE355(anyagszám: 1.0580) - sima szén-mangánacél, amelynek külső átmérője h8–h11, fala pedig ±10 %. Ugyanolyan acél, mint az S355 szerkezeti acél, de precíziós-csöves szabvány szerint rendelték, és a tervezési hozama 355 MPa-ról (normalizált) 450 MPa-ra (feszültségmentesített, hidegen húzva) változik az Ön által megadott szállítási feltételektől függően. Rendelés előtt döntse el a szállítási feltételeket és a furat felületét: ez az oldal a húzott csövet fedi le.
Műszaki előírások
| Paraméter | Képesség |
|---|---|
| Standard | EN 10305-1:2016 (E355, 1.0580); örökölt DIN 2391 (St52) |
| Külső átmérő | 4–380 mm-es szabványos távcső (kereskedelmi forgalomban 500 mm-ig / 20 hüvelykig) |
| Falvastagság | 0,5–25 mm (0,02–1,0 hüvelyk) |
| Hossz | 12 m-ig, méretre vágva; véletlenszerű 6 m |
| OD tolerancia | h8 / h9 / h10 / h11, vagy abszolút ±0,05-±0,45 mm méret szerint |
| Faltűrés | ±10 % (vagy ±7,5 % / +S egy-oldal) precíziós fokozat szerint |
| Furat befejezése | Rajzolt Ra 0,8–1,6 µm (nem kész H8-as lyuk) |
| Egyenesség | Kisebb vagy egyenlő, mint 1/1000 (kevesebb vagy egyenlő, mint 0,3–1,0 mm/m a folyamat során) |
| Szállítási feltétel | +C / +LC / +SR / +A / +N (BK / BKW / BKS / GBK / NBK) |
| Felület | Világos, olajozott, pácolt vagy foszfátozott; rozsdamentes -olaj kívül-belül |
| Tanúsítvány | HU 10204 3.1; harmadik fél általi ellenőrzés (SGS / BV / TÜV / DNV) kérésre |
Kémiai összetétel
| Elem | Maximum (%) | Jegyzet |
|---|---|---|
| szén (C) | 0.22 | Alacsony széntartalmú hegesztéshez és hidegalakításhoz |
| Szilícium (Si) | 0.55 | Deoxidálószer, nem ötvöző adalék |
| Mangán (Mn) | 1.60 | Növeli az erőt és a szívósságot |
| Foszfor (P) | 0.025 | Ellenőrzött szennyeződés |
| Kén (S) | 0.025 | 2. opció vezérelt S 0,015–0,040 a megmunkálhatósághoz |
| Összes alumínium (Al) | 0,020 perc | Szemcsefinomítás (finom{0}}szemcse követelmény) |
| Nitrogén (N) | 0,009 max | Finom-szemcsés nitrogénszabályozás |
Minden felsorolt elem ellenőrzött korlát, nem cél. Az E355 egy nem-ötvözetlen szén-mangánacél, - nem tartalmaz króm-, molibdén- vagy nikkel-specifikációt, ezért minden olyan oldal, amely ezeket "maximumként" nyomtatja, rossz minőségű táblázatot másolt.
Mechanikai Tulajdonságok
| Szállítási feltételek (EN / DIN) | Szakítószilárdság, MPa (perc) | Hozam ReH MPa (perc) | Megnyúlás A % (perc) |
|---|---|---|---|
| +C / BK - hidegen húzott, kemény | 640 | nincs megadva | 4 |
| +LC / BKW - hidegen húzott, puha | 580 | nincs megadva | 7 |
| +SR / BKS - stresszoldó | 580 | 450 | 10 |
| +A / GBK - lágyítva | 450 | nincs megadva | 22 |
| +N / NBK - normalizálva | 490–630 | 355 | 22 |
A hozamoszlop a legtöbb idézési hiba forrása: +C és +LC megvannincs meghatározott hozam, +SR 450 MPa, +N pedig 355 MPa. Csak a szállítási feltétel rögzítése után kezelje az „St52 hozam” egyetlen számként.
Létra: St52 vs E235 vs E355 vs S355
| Fokozat | Anyag sz. | Normalizált hozam ReH MPa (perc) | Tipikus használat |
|---|---|---|---|
| E235 (St35) | 1.0308 | 235 | Könnyű szerkezetű és alacsony{0}}nyomású csövek |
| E355 (St52) | 1.0580 | 355 | Precíziós cső hidraulikához, megmunkáláshoz, autóhoz |
| E420 | 1.8900 | 420 | Nagyobb -szilárdságú precíziós és szerkezeti cső |
| S355 (szerkezeti) | 1.0577 | 355 | Szerkezeti szakaszok és lemez, ugyanaz a kémia, mint az E355 |
Csak akkor lépjen fel az E420-ra, ha a falvastagság a korlát; lépjen le az E235-re, ha az erő bőséges és a költség dönti el a választást. Az S355 és az E355 megosztja a kémiát, de különböző szabványcsaládokba tartozik, ezért a rajznak meg kell neveznie azt, amelyet szeretne.
Mérethatár és két ellátási útvonal
Az EN 10305-1:2016 szabvány varrat nélküli hidegen húzott csövekre vonatkozik, amelyek külső átmérője kb.380 mm. Ezen felül a tanúsítvány alapja az EN 10297-1-re (melegen megmunkált mechanikus varrat nélküli cső) vagy az EN 10216-3-ra (nyomásos célokra) tolódik, és a hidegen húzott felület és a tűrés már nem ígérhető. Praktikus vásárláshoz:
| Útvonal | Méret ablak | Mit irányít |
|---|---|---|
| EN 10305-1 hidegen húzott | OD legfeljebb 380 mm (kereskedelmi ~ 500 mm), fal 0,5-25 mm | Szoros külső külső/fal, világos furat, hidegen megmunkált -szilárdság |
| EN 10297-1 előmelegített | OD >380 mm, nehezebb fal | Nagyobb méretek, normalizált tulajdonságok, lazább tolerancia |
Mindkét útvonal ugyanazt az E355/S355 kémiát szolgáltatja; csak a méretígéret és az erőalap változik. A hidegen húzott 380 mm-nél nagyobb méretben azt a kockázatot kockáztatja, hogy a szállítás nem felel meg az ártűrésnek.
Mérettűrések
| OD tartomány (mm) | Külső külső tűrés (± mm) |
|---|---|
| 4–30 | 0.08 |
| 31–40 | 0.15 |
| 41–50 | 0.20 |
| 51–60 | 0.25 |
| 61–70 | 0.30 |
| 71–100 | 0,30 (0,40–0,45 nagyobb) |
Az egyenértékű ISO-lyukhatárok h8 és h11; a faltűrés ±10 % (vagy ±7,5 % / +S egy-oldal) a választott precíziós fokozattól függően. A furat a -húzott felület -, nincs kész a H-osztályhatárig ennél a terméknél.
A szállítási feltételek kiválasztása
| Vám | Ajánlott állapot | Miért |
|---|---|---|
| Hegesztett vagy feszített{0}}kritikus alkatrészek | +SR / BKS | Stabilizálja a maradék feszültséget; hitelesített 450 MPa hozam |
| Nehéz megmunkálás vagy utólagos -formahajlítás | +N / NBK | A 22%-os nyúlás elnyeli a leforgácsolást és a formázást |
| Nagy szilárdságú{0}}megmunkált alkatrészek | +C / BK | Rm Nagyobb vagy egyenlő, mint 640 MPa, jó chipvezérlés |
| Nem{0}}nyomásos vagy kis-terhelésű szerkezet | +A / GBK | Legjobb rugalmasság a legalacsonyabb költségek mellett |
Hogyan készül az St52 hidegen húzott cső
Anyacső.Melegen-hengerelt vagy melegen extrudált varrat nélküli héj, amelyet a malomtanúsítvány alapján választanak ki kémiai és szilárdsági szempontból.
Pácolás és kenés.A vízkövet eltávolítják, és szappant vagy foszfáthordozót alkalmaznak, így a matrica epedés nélkül megragad.
Hideg rajz.Egy vagy több matrica-és-dugó átvezetés a külső külső felületet és a falat a szoros kész méretre csökkenti, és megmunkálja- az acélt.
Hőkezelés.Az +SR, +A vagy +N beállítja a szállítási feltételeket, és ezáltal a tervezett hozamot.
Egyenesítés.A görgős egyengetés 1/1000-nél kisebb vagy egyenlő, így a cső valódi referenciatengely.
Vágás és kikészítés.Hosszra vágva, a végei sorjázva, furattal és külső felülettel olajozva, a végek szállításhoz kupakkal lezárva.
Ellenőrzés.Méretellenőrzés, érdesség-pontellenőrzés és hőszámmal kapcsolatos tanúsítvány kiadás előtt.
Minőségellenőrzés és tesztelés
Malom tanúsítvány vs hőszám.A kémia és a mechanika a tételhez vezet, nem csak az osztályzathoz.
Méretvizsgálat.OD, fal, hossz és egyenesség a megrendelt tűrésosztályhoz képest ellenőrizve.
Felület és érdesség.Bore Ra mintavétel; a külső felületek átlapolások, varratok és oxidok szempontjából ellenőrizve.
Mechanikai ellenőrzés.Szakító, és ahol az állapot megköveteli, nyúlás és nyúlás próbadarabon.
Roncsolásmentes -tesztelés.Örvényáram és ultrahang elérhető; nyomásterheléshez hidrosztatikus.
HU 10204 3.1 tanúsítványplusz méretjelentés, mint a dokumentált átvételi alap.



Kérjen árajánlatot St52 hidegen húzott varrat nélküli csőre
Küldje el minőségét (St52 / E355), szállítási állapotát, külső átmérőjét × falvastagságát, hosszát és felületi követelményeit - műszaki csapatunk megerősíti a specifikációt az EN 10305-1:2016 szerint, és visszaküldi az árajánlatot átfutási idővel, általában 24 órán belül. Lépjen kapcsolatba a GNEE-vel még ma.
Miért Source St52 Tube a GNEE-től
Az St52 hidegen húzott csövek beszállítójaként a GNEE ugyanazt az E355 / 1.0580 acélt párosítja a szállítási feltételekkel, a tűréshatárral és a furatkészítéssel, amelyre az Ön munkájának ténylegesen szüksége van.
Fokozat- és állapotellenőrzés.A teljes láncú - E355 alapcsövet hideghúzással és a szállítási feltételeket beállító hőkezeléssel - szállítjuk, így a tanúsított hozam az Ön által tervezett.
Egy acél, két termék.Ugyanaz az St52/E355 itt érhető el mint-húzott precíziós cső (ezen az oldalon) és kész ST52.3 csiszolt hengercsőként, így mindkettőt egy kézből vásárolhatja meg.
Dokumentáció.EN 10204 3.1 tanúsítványok és harmadik-felek ellenőrzése (SGS / BV / TÜV / DNV) kérésre.
Szolgáltatás.Műszaki visszaigazolás a rajz alapján 24 órán belül és rövid átfutási idők standard és próba mennyiség esetén egyaránt.
GYIK
Az St52 ugyanaz, mint az E355 és az S355?
Igen - A visszavont DIN 2391 szabvány szerinti St52 és az EN 10305 szerinti E355-1:2016 ugyanaz az 1.0580 anyagszámú acél. Az S355 ugyanaz a kémia a szerkezeti acél családban (EN 10025-2). Az acél nem változik; csak a standard család és a szállítási feltétel teszi. A szabványt mindig a név mellé írjuk, mert ugyanaz a számjegy több családban is létezik.
Miért látom mind a 355 MPa-t, mind a 450 MPa-t az St52 hozamaként?
355 MPa a normalizált állapot hozama (+N/NBK) és egyben az S355 szerkezeti érték is. A feszültségmentesített-hideghúzás-feltétel (+SR/BKS) a megadott minimális hozamot 450 MPa-ra emeli, a hideg-húzott-kemény állapot (+C/BK) pedig legalább 640 MPa szakítószilárdságot garantál, de nincs meghatározott hozama. Az Ön által tervezett szám teljes mértékben a rendelés szállítási feltételeitől függ - ugyanaz acél, nem pedig két különböző minőség.
Az St52 hidegen húzott cső furata H8-ra kész?
Nem. Egy hidegen húzott varrat nélküli cső szabályozza a külső átmérőt és a falvastagságot h8–h11-re; a furat a 0,8–1,6 µm Ra-nál -húzott belső felület, nem pedig kész H8/H9 lyuk. A H8 a csiszolt vagy SRB hengercső furattűrése. Ha az alkalmazásnak kész furatra van szüksége, rendelje meg az ST52.3 csiszolt csövet vagy egy SRB csövet, ahol a furat H8/H9 Ra 0,2–0,4 µm-re van beállítva.
Mi a különbség az St52, St52.3 és St52.4 között?
Az St52 önmagában a DIN 2391 precíziós-csőminőség (jelenleg EN 10305-1 E355, anyagszám. 1.0580). Az utótag a szabványcsaládot változtatja: az St52.3 a hidraulikus hengercsövekhez használt finomszemcsés változat, míg az St52.4 a DIN 1630-hoz (különleges minőségű varrat nélküli csövek) tartozik különböző mechanikai értékekkel (kihozatal legalább 320 MPa, szakítószilárdság 490–670 MPa). A rajzra írt szabvány ellenőrzése nélkül nem cserélhetők fel.
Melyik ASTM fokozat felel meg az St52-nek?
A legközelebbi ASTM-ellátási útvonal az A519 1026-os fokozatú. Az AISI 1026 mangán maximális mennyisége azonban 0,90%, míg az St52/E355 legfeljebb 1,60% mangánt enged meg, tehát az 1026 egy csővezetékes{8}}ellátási útvonal, nem pedig egyenértékű. Ne kezelje őket azonos kémiaként az anyagbizonyítványon.
Használhatok St52 hidegen húzott csövet közvetlenül hidraulikus hengerhengerként?
Csak akkor, ha utána elkészül a furat. A hidegen húzott St52-es cső a hengerhordók alapanyaga, de a húzott furata-nem elég szoros a tömítéshez. Az -összeszerelhető
Milyen szállítási feltételeket kell megadnom az St52 precíziós csőhöz?
Működéstől függ: +SR/BKS (450 MPa hozam) hegesztett vagy feszültségkritikus alkatrészekhez; +N/NBK (kihozatal 355 MPa, 22% nyúlás) nehéz megmunkáláshoz vagy alakításhoz; +C/BK (Rm legalább 640 MPa) nagy szilárdságú megmunkált alkatrészekhez. Adja meg a szimbólumot és az EN/DIN feltételt a beszerzési rendelésen, hogy a malom tudja, milyen erősségű alapon kell tanúsítania.
Mi az St52 / E355 kémiai összetétele?
Az EN 10305-1:2016 2. táblázat szerint az E355 (St52, 1,0580) maximális széntartalma 0,22 %, szilícium 0,55 %, mangán 1,60 %, foszfor 0,025 %, kén 0,020 % és nitrogén minimum 0 %. maximum 0,009 %. Ez egy sima szén-{15}}mangánacél, nem pedig egy gyengén ötvözött acél.
Népszerű tags: St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacél cső, Kína St52 hidegen húzott varrat nélküli szénacél cső gyártók, beszállítók, gyár, ASTM A790 2205 duplex rozsdamentes acélcsőSzuper duplex rozsdamentes acélcsőZökkenőmentes rozsdamentes acél cső2205 duplex rozsdamentes acél cső2205 zökkenőmentes acélcsőASTM A790 2205 duplex rozsdamentes acél varrat nélküli csövek
A szálláslekérdezés elküldése









